Vítejte v ALGOA

Zde najde naše projekty a aktivity

Algoa logo

Naše projekty a aktivity

Nebe Mazlíčků
Nebe mazlíčků

NEAKTIVNÍ: Webový portál Nebe mazlíčků byl vytvořen pro všechny přátele zvířat. Skoro každý prožil bolestnou zkušenost – ztratil milovaného přítele. „Bylo to přece jenom zvíře“: takové jsou časté reakce našich přátel a známých. Ale nebyla to jenom kočka nebo pes, ale byl to náš přítel a dlouhé roky součást našeho života. S tímto virtuálním hřbitovem bychom chtěli dát všem přátelům zvířat možnost zařídit svým miláčkům důstojné a dostupné místo pro poslední rozloučení s životním zvířecím kamarádem. U každého hrobečku se dá položit květina nebo zapálit svíčka, správa hrobu se provádí přes uživatelské rozhraní chráněné heslem.

>> Náhled stránek
Shorten.co.za
consulting

NEAKTIVNÍ: Na webowé adrese http://shorten.co.za byl od roku 2011 v dvojazyčné verzi spuštěn server na zkracování dlouhých webových adres. Fungoval v anglickém a afrikánském jazyce a byl určen pro Jihoafrickou republiku. Server byl momentálně deaktivován, ale může být opět znovu spuštěn. Náhled je zde.

>> Náhled stránek
Jak nakupovat v USA
Jak nakupovat v USA

NEAKTIVNÍ: Stránky ve formě blogu věnující se nakupování na e-shopech v USA a následné posílání do České republiky a okolních zemí. Najdete zde informace o clu a daních, dále pak tabulky na převody amerických velikostí a tipy kde nakoupit. Pro ty, kteří chtějí nakoupit v obchodech, které do Evropy neexpedují je tu popsán systém přeposílání nákupů přes americké přeposílací sklady.

>> Náhled stránek
Shopping in USA
Shopping in USA

AKTIVNÍ: Tyto stránky jsou anglickou verzí stejných stránek v českém jazyce. Jsou ale zaměřeny na uživatele v Jižní Africe a to hlavně v JAR, ale i v sousedících zemí. Opět vysvětlují problematiku ohledně cel a daní, poskytují převodníky velikostí a tipy kde nakoupit.

>> Navštívit
Projekt Edusio
EDUSIO

NEAKTIVNÍ: Tým Algoa spolupracuje na projektu Edusio, který je momentálně v beta verzi. Jedná se o start-upový projekt k ještě více interaktivnímu využití e-learningu. Jde o živé propojení učitele se studentem, nebo celou třídou, za pomoci mnoha učebních nástrojů a pomůcek.

>> Navštívit
Rousky.eu
Roušky e-shop

NEAKTIVNÍ: Rousky.eu bube e-shop nabízející klasické sterilní ústenky (roušky) pro běžné uživatele, kteří se chtějí chránit před viry a různými kapénkovými infekcemi, tak jak je to běžné v asijských zemích.

>> Náhled stránek